سانترال

سانترال پاناسونیک سری TDE

PANASONIC CENTRAL KX-TDE

سری KX-TDE سیستم های مخابراتی پیشرفته کاملا IP هستند  که امکانات و سرویس های IP تلفنی را روی شبکه محلی ( LAN ) و هم شبکه های گسترده ( Brod Band ) فراهم می آورند. TDE سکوی مخابراتی ایده آل جهت برآورده نمودن تمام نیازهای تجاری , اداری و مخابراتی امروزه و همچنین با دارا بودن یک سیستم کاملا IP برای نیازهای آینده , بهره گیری از آخرین فن آوری SIP را نیز امکان پذیر می سازد.

ویژگی های برجسته سری KX-TDE :

سازگاری کامل با IP

رابط های مختلف IP مانند خط IP , خط SIP , تلفن اختصاصی Softphone وخطوط داخلی SIP را می توان در این سیستم گنجانده , اتصال داده و پشتیبانی نمود.

PANASONIC KX-TDE
PANASONIC KX-TDE

پشتیبانی از تلفن اختصاصی IP KX-NT400

KX-NT400 مجهزبه صفحه لمسی بر روی یک صفحه نمایش رنگی بزرگ می باشد, که به کمک آن کارکردن با دستگاه بسیار آسان می گردد.شما می توانید با یک دوربین شبکه ارتباط برقرار نموده و همچنین بدون نیازبه رایانه شخصی به نرم افزارهای شبکه اینترنت دسترسی پیدا نمایید. تمامی این ویژگی ها ارتباطات اداری را میسر می سازد.

PANASONIC kx-nt400
PANASONIC kx-nt400

تجهیزشده با راه کارها و قابلیت های TDA به طور کامل :

با قابلیت استفاده از کارت های اختیاری TDA وسادگی کاربرگرفته از سیستم های TDX

سادگی نصب

نگهداری آسان

پشتیبانی کاکل از ویژگی های TDA

قابل ارتقا به TDE با تعویض کارت IPCMPR CAR در TDAکا

کارت پیام پیش ساخته :

KX-TDE با  کارت پیام دوکاناله ساخته می شود. یک کارت انتخابی اضافه نیزامکان پشتیبانی  ازحداکثر 8 کانال را میسر می سازد.علاوه بر خدمات پست صوتی , شما می توانید پیغام خوشامدگویی خود را ظبط نموده جهت پخش به هنگام انتظار تماس برروی سیستم ذخیره نمایید.

تماس کنفرانس گروهی :

یک کاربر اختصاصی تلفن میتواند با یک گروه تا 7 نفر, تماس کنفرانس برقرارنماید.

برنامه ریزی همزمان چند دستگاه Multi Site Programming :

امکان برنامه ریزی تا 100 دستگاه TDE به طور همزمان در صورت اتصال به شبکه دستگاهها.این ویژگی همچنین امکان تنظیم نرم افزاری همزمان دستگاه ها را نیز به وجود می آورد.

داخلی های متحرک و بهینه شده Hot Desking :

این امکان وجود دارد که ازهر داخلی استفاده نمود و تمام تنظیمات مربوط به داخلی خود را درآن داشته باشیم. این قابلیت درموارد زیر بسیار سودمند می باشد. تغییر مکان ( میز ) خود میز و تلفن شخصی برای استفاده وجود ندارد.

نگهداری آسان :

برنامه ریزی سیستم توسط نرم افزارPC Programming همانند نرم افزارسری TDA

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *