آموزش, اطلاع رسانی, تلفن بیسیم, تلفن بیسیم, سانترال, سانترال

راه حل های مناسب برای حل موضوعات تجاری متناسب با نیازهای شغلی (بخش دوم)

I sent our booth image but we would like to know your Ideas

جابجایی

با برنامه ها و دستگاههای موبایل متصل بمانید

آیا زمانی را به خاطر می آورید که شغل تنها در اداره انجام می گرفت ؟ امروزه ، این طرز فکر قطعا از دور خارج شده است . ارتباط باید هنگام سفرهای شغلی ، موقع تعطیلی و در خانه فراهم باشد . انواع گسترده ای از دستگاهها نیز وجود دارند که به مردم این امکان را می دهند تا هرجا که هستند کار خود را انجام دهند .

سیستم تلفن های VoIP ویپ با وای فای

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

برند DECT را برای مرتب سازی دستگاه تهیه کنید

 

در محل کارهائی که کارکنان در حال حرکتند ، دستگاه DECT پاناسونیک بهترین راه حل می باشد . دستگاههای DECT را از مدل های سبک تا انواع مدلهای محکم IP65 که مقاوم در برابر غبار و پاچیده شدن آب هستند را انتخاب کنید .

شما می توانید با استفاده از ایستگاه های همسان ساز سلولی به سرعت سیستم را نصب نموده و منطقۀ پوشش را با دستگاه انتقال مجدد سیگنال گسترده تر نمائید .

ساختار کاهش صدا نیز ویژگی بی نظیر دیگریست . این ساختار می تواند صدا را کاهش داده و حجم پخش صدا را با توجه به محیط اطراف کنترل کند . خدمات DECT پاناسونیک در بسیاری از صنایع همچون خدمات سلامتی ، سوله/کارخانه ، مغازه های خرده فروشی و غیره نصب شده اند .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

یکپارچه سازی گوشی های هوشمند با برنامه های موبایل

 

2 نوع از برنامه های برند پاناسونیک وجود دارد که بر روی گوشی های هوشمند کار می کنند تا پلتفرم های ارتباطی را با دستگاه های همراه از قبیل گوشی های هوشمند و تبلت ها را یکپارچه سازی کنند .

شما می توانید با نصب برنامه های موبایل پاناسونیک مثل UC Pro و برنامۀ تماس اینترنتی همراه به وسیلۀ گوشی هوشمند خود از هر مکانی بعنوان خط مازاد شرکت ارتباط برقرار نمائید .
برنامۀ تماس اینترنتی پاناسونیک نوعی برنامۀ گوشی همراه بدون سرور است که شروع سریع را ممکن می سازد . با نصب برنامۀ UC Pro، شما می توانید حضور مخاطب دیگر در برنامه را مشاهده نموده ، به گفتگو پرداخته و یا تنها با یک رابط کاربری تماس برقرار کنید .


محصولات و خدمات توصیه شده:


 

گسترش پذیری

برای رشد شغلی با سیستم ارتباط شبکه ای انعطاف پذیر آماده شوید

تغییر دادن پلتفرم های ارتباطی آزار دهنده است . با سیستم ارتباطی پاناسونیک ، حتی اگر شعبۀ جدیدی باز کرده و یا حجم سیستم را افزایش داده باشید ، نیازی به نگرانی در مورد تغییر سیستم ندارید . پاناسونیک دارای محصولی با مفهوم ” دوگانه ” بین IP و سیستم های قدیمی است .

کاربران می توانند حتی در صورتی که شما پلتفرم را به سیستم متناسب با IP تغییر دهید تلفن های قدیمی خود را استفاده کنند که هزینه های نصب مجدد برای رشد شغل را کاهش می دهد . همچنین پاناسونیک یک سیستم متمرکز ارتباطی بین دفاتر و سیستم اضافی را مثل نگهداری از راه دور ارائه می نماید .

 

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

کار با شبکه در چند نقطه

 

با اتصال دفاتر در موقعیت های مختلف به وسیلۀ سیستم کار با شبکه در چند نقطۀ پاناسونیک ، شما می توانید هزینه های ارتباطی را کاهش داده و نیز ارتباط یکپارچه بین دفاتر را نیز ممکن سازید . مهم نیست شعبات دفاتر شما چقدر از هم دور هستند ، شما می توانید تحت یک شبکۀ پلتفرم ارتباطی بعنوان افزونۀ شرکت ارتباط برقرار نمائید .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

قسمت های اضافی

 

سری KX-NSX که ظرفیت 2000 کاربر را دارد ، دارای ویژگی قسمت اضافی است . حتی اگر سیستم اصلی از کار بیافتد ، این ویژگی می تواند با پوشش واحد پشتیبانی سیستم را در حال اجرا نگاه دارد .

زمانی که سری KX-NSX به سری KX-NS متصل باشد ، حتی اگر در شبکۀ IP بین محل ها مشکلی بوجود آید ، سیستم ها در هر دو محل می توانند در حالت مجزا کار کنند که هرگز باعث قطعی زیرساخت های ارتباطی نمی شود .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

نگهداری از راه دور از طریق کنسول نگهداری وب

 

مسئول شبکه میتواند ار کنسول وب برای تنظیم از راه دور واحدهای KX-NS هر دفترکه به شبکۀ One-look متصل هستند استفاده کند . فروشندگان نیز همچنین می توانند بدون اینکه مجبور باشند محل کاربر را بازدید کنند ، واحدهای KX-NS را از راه دور تنظیم نمایند


محصولات و خدمات توصیه شده:

سانترال پاناســـونیک KX-NS500


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *