آموزش, سانترال

ویژگی های تلفن سانترال دیجیتال پاناسونیک مدل KX-T7665

panasonic central phone KX-T7665
panasonic phone KX-T7665
panasonic phone KX-T7665

پاناسونیک با ارایه تلفن های سانترال تمام احتیاجات ارتباط تلفنی محل کسب و کار مشتریان را به نحو ایده آل رفع کرده است. تلفن دیجیتال پاناسونیک مدل KX-T7665 از طراحی ساخت فوق العاده خوبی بهره می برد و متناسب با سیستم های پرظرفیت پاناسونیک همانند سری TDA-TDE-NS می باشد.T7665 یک تلفن دیجیتال و کارمندی با کارایی بالا بوده که با اتصال به طور مستقیم بر روی خطوط تلفن قابل استفاده نمی باشد.

telefone-panasonic-kx-t7665
telefone-panasonic-kx-t7665

ازویژگی های این مدل مجهزبودن به 8 دکمه قابل برنامه ریزی می باشد که در اصطلاح به آن Dss گفته می شودو بسته به نوع برنامه ریزی ممکن است کارهای متفاوتی را انجام دهد.به گونه ای که LED چراغ قرمز رنگ نشان دهنده اشغال بودن خط شهری تعریف شده یا داخلی مورد نظر است و چراغ قرمز درحال چشمک زدن بیانگر این موضوع است که در آن خط در حال زنگ خوردن است و اگر با تلفن شروع به مکالمه کنید چراغ سبز رنگ خواهد شد کاربرد دیگر این دکمه ها به عنوان حافظه جهت ذخیره کردن تماس های پرتکرار می باشد.

panasonic-kx-t7665-manual
panasonic-kx-t7665-manual

زیر صفخه نمایشگر 

کلید Program جهت ورود و خروج به محیط , دکمه Intercom  جهت ارتباط داخلی درون شبکه ای , دکمه Transfer به منظور انتقال تماس به شخص دیگر و نیز دکمه های تنظیم میزان بلندی صدا قرار دارد. دکمه دو منظوره Auto ANS /Mute جهت پاسخگویی خودکار در ارتباط های داخلی و نیز بی صدا کردن میکروفون در طول مکالمه در حالی که صدای طرف مقابل شنیده شود. دکمه Aute Dial/Store به منظور ذخیره کردن تغیرات ایجاد شده در برنامه ریزی , دکمه Hold جهت انتظار تماس و دکه Flash/Recall  به منظور توقف تماس فعلی و برقراری یک ارتباط دیگر بدون گذاشتن گوشی , دکمه Redial جهت شماره گیری مجدد آخرین شماره گرفته شده می باشد.

panasonic KX-T7665
panasonic KX-T7665

چراغ هشدار کوچکی بالای دستگاه تعبه شده که هنگام تماس های ورودی , وجود پیغام صوتی و یا درصورت Missed call روشن می شود که در این صورت با فشردن دکمه Message خاموش خواهد شد این مدل دارای اسپیکر قوی بوده که مکالمه را در حالت هندزفری به بهترین نحو ممکن می شازد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *