دسته‌بندی نشده, سانترال

بررسی کامل امکانات, ویژگی ها وسازوکاردستگاههای سانترال TES

PANASONIC CENTRAL KX-TES824

مرکز تلفن پاناسونیک مدل KX-TES824 و KX-TEM824 مرکز تلفنی است که به دلیل کارایی بسیار بالا و کیفیت مناسب آن , چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری و همچنین قیمت مناسب ؛ مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرارگرفته و در سطح وسیعی نصب و راه اندازی شده است.از آن جا که این مرکز تلفن دارای توانایی های بسیاری می باشد؛ برای شرکت های کوچک و دفاترکارواقع درمنزل که همواره به سیستم های تلفن سانترال ارتقا پذیرو پیشرفته نیاز دارند ایده آل می باشند.

سیستم  تلفن سانترال KX-TES824 قابلیت پشتیبانی 3 خط شهری و 8 خط داخلی را دارد که البته می توانید متناسب با توسعه کار, با افزودن کارت های اختیاری به آسانی ظرفیت سیستم خود را تا 8 خط شهری و 24 خط داخلی ارتقا بخشید.به هرکدام از داخلی ها تلفن آنالوگ پاناسونیک و یا تلفن معمولی و یا دستگاه فکس , دستگاه منشی تلفنی , مودم و  … می توان وصل کرد.این مرکز تلفن به صورت هایبرید طراحی شده , و امکان این را دارد که با همه انواع تلفن های موجود  , کار کرده و یک ارتباط بسیار عالی را فراهم کند.

از دیگرامکانات این مرکز تلفن امکان وصل کردن دستگاه رادیو و یا هرمنبع  موزیک خارجی برای پخش شدن در هنگام هلد و پخش شدن از طریق تلفن , می باشد. همچنین سیستم پیچ خارجی ( آمپلی  فایر ) را می شود به این مرکز تلفن وصل کرده و از طریق  تلفن های وصل شده به مرکز تلفن عمل پیچ را انجام داد.

این مرکز تلفن دارای سیستم منشی  اتوماتیک می باشد ( این امکان با نصب و راه اندازی کارت الکترونیکی OGM-FAX , برروی مرکز تلفن قابل دسترسی می باشد. ). 

PANASONIC KX-TES824
PANASONIC KX-TES824

قابلیت دیگر این مرکز تلفن سیستم آیفون و در باز کن می باشد ( این امکان با وصل کردن کارت الکترونیکی و یونیت آیفون قابل دسترسی می باشد. توجه داشته باشید که این مرکز تلفن با داشتن نرم افزار بسیار پیشرفته تمامی نیازهای مخابراتی شما را برآورده خواهد کرد.

ویژگی های مفید و کارآمد

واحد پذیرش خودکار3 مرحله ای با رهنمای صوتی

سرویس پاسخگویی خودکار 3 مرحله ای به تماس گیرنده امکان می دهد تا با گرفتن یک شماره یک رقمی از طریق پیغام های ظبط شده در سیستم DISA راهنمایی شده و به بخش مورد نظر هدایت گردد, بدون اینکه نیازی به کمک اپراتور داشته باشند.

نمایشگر Caller ID روی تلفن آنالوگو تلفن سانترال پاناسونیک

# تشخیص تماس گیرنده

# مدیریت تماس بهتر

این سیستم با سرویس Caller ID سازگار است و به کاربر امکان می دهد تا مشخصات  تماس گیرنده را روی تلفن معمولی و تلفن های سانترال پاناسونیک مشاهده نمایید. نام تعیین شده در برنامه تنظیم نام سیستم شماره گیری سریع هنگامیکه با مشخصات تماس گیرنده همخوانی داشته باشد و جز اطلاعات ذخیره شده باشد روی صفحه نمایشگرظاهر می شود. صفحه نمایگشر  تلفن های سانترال برای دسترسی به فهرست 2 تماس آخر ( Call Log ) قابل اسفاده می باشد.ظرفیت حافظه سیستم تا 300 نام و شماره گیر تلفن می باشد. به راحتی می توان با تماس های دریافتی ذخیره شده در فهرست تماس ها مجددا تماس گرفت.

پیغام گیر پیش ساخته ( BV )

شما قادرید با ظبط پیغامهای خوش آمد گویی در صندوق خود هنگامیکه قادر به پاسخگویی تماس  نیستید برای تماس گیرنده پیغام پخش نمایید. تماس گیرندگان قادرند پیغامهای خود را مستقیما  در صندوق شما ظبط کنند و اطلاعات خصوصی را بدون نیاز به یادداشت شدن در اختیارتان قرار دهند مراکز تماس و گروههای کاری می توانند از یک محیط کاری پیغام گذاری عمومی برای ظبط پیغامهای تماس گیرندگان که امکان پخش آنها توسط اپراتور و یا اعضا گروه وجود دارد استفاده کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *