اتصال بین دو سانترال پاناسونیک

اتصال بین دو سانترال پاناسونیک

اتصال بین دو سانترال پاناسونیک :

بسیاری از سازمان ها وشرکت های بزرگ نیازمند برقراری تماس داخلی بین دو ساختمان از ساهختمان های شرکت مثل دفتر مرکزی و کارخانه می باشند. بیشتر شرکت ها دارای تلفن سانترال پاناسونیک می باشند . برای برقراری ارتباط بین دو سانترال پاناسونیک با توجه به مدل دستگاه سانترال راهکارهای متفاوتی موجود می باشد. برای انتخاب روش مناسب از نظر هزینه و کیفیت با توجه به سیستم موجود با  شماره تلفن های ۳۳۹۰۱۸۸۱-۳۳۱۱۹۳۹۷-۰۲۱ در ارتباط باشید.

ارتباط از طریق کارت های TDA0484 و TDA0490 :

برای اتصال دو سانترال پاناسونیک سری دیجیتال و هایبرید مانند TDA200 ، TDA100 ، TDA600 با یک سانترال پاناسونیک دیگر می توان از کارت های گیتوی پاناسونیک که به منظور اتصال و مرکز تلفن باهم را گردیده اند استفاده نمود . کارت گیتوی TDA0484  برای برقراری ۴ تماس همزمان و کارت گیتوی TDA0490  برای ۱۶ تماس همزمان تواید شده اند . برای نمونه ما وقتی یک دستگاه سانترال TDA100 در یک نقطه ویک سانترال TDA200 در نقطه ای دیگر داریم برای برقراری تماس داخلی بین دو سانترال می توانیم این دو سانترال را از طریق شبکه و با استفاده از کارت های ذکر شده به هم متصل نماییم تا داخلی ها موجود در نقطه اول بتوانند با داخلی های موجود در ساختمان دوم تماس تلفنی داشته باشند.

ارتباط بین دو سانترال تحت شبکه پاناسونیک 

برای برقراری ارتباط بین دو سانترال شبکه پاناسونیک هم از روش گفته شده در مرحله قبل می توان استفاده نمود و هم از تنظیمات شبکه ای از طریق کارت های مجازی VOIP برای ارتباط دو مرکز استفاده کرد. کارت  V-IPGW16 یک کارت مجازی برای اتصال دو دستگاه پاناسونیک می باشد که امکان برقراری ۱۶ تماس همزمان را برای داخلی های دو سانترال میسر می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>