I sent our booth image but we would like to know your Ideas

راه حل های مناسب برای حل موضوعات تجاری متناسب با نیازهای شغلی (بخش دوم)

ارتباط باید هنگام سفرهای شغلی ، موقع تعطیلی و در خانه فراهم باشد . انواع گسترده ای از دستگاهها نیز وجود دارند که به مردم این امکان را می دهند تا هرجا که هستند کار خود را انجام دهند . همچنین تغییر دادن پلتفرم های ارتباطی آزار دهنده است . با سیستم ارتباطی پاناسونیک ، حتی اگر شعبۀ جدیدی باز کرده و یا حجم سیستم را افزایش داده باشید ، نیازی به نگرانی در مورد تغییر سیستم ندارید . پاناسونیک دارای محصولی با مفهوم ” دوگانه ” بین IP و سیستم های قدیمی است

ادامه مطلب

محصولات پاناسونیک- پارس گستر

راه حل های مناسب برای حل موضوعات تجاری متناسب با نیازهای شغلی (بخش اول)

کارکنان خود را با سیستم سادۀ UC به همدیگر متصل کنید. ارتباط یکپارچه بین کارمندان حتی در مکان های مختلف برای موفقیت و سودمندی شغلی جزئی از ضروریات امروزه می باشد . شرکت پاناسونیک می تواند خدمات UC کاملی را با برنامه ها و همچنین سخت افزار سادۀ ارتباط UC ارائه نماید

ادامه مطلب

سیستم های تلفنی PBX

سیستم های تلفنی Hosted PBX و On Premise PBX

سیستم های تلفنی Hosted PBX و On Premise PBX دو نوع مختلف از سیستم های PBX میباشند که با افزایش روزافزون استفاده از آن در مشاغل مختلف, کارایی آن نیز افزایش پیدا کرده است. ما در اینجا به معرفی این دو نوع سیستم تلفنی جدید خواهیم پرداخت و مزیت های استفاده از آن را به شما میگوییم.

ادامه مطلب

سیستم تلفن های VoIP ویپ با وای فای

5 دلیل که چرا کسب و کارها، تلفن های VoIP با وای‌فای را انتخاب می کنند

همانطور که تکنولوژی پیشرفت می کند، مشتریان بیشتر از همیشه از شما انتظار و درخواست دارند. بنابراین، تحرک برای بسیاری از مشاغل، چه کوچک و چه بزرگ تبدیل به کلید موفقیت شده است. در همین جاست که سیستم تلفن های VoIP ویپ بیسیم وارد بازی می شود.

ادامه مطلب

آیا VoIP ویپ آسیب پذیر است

آیا VoIP ویپ در مقابل نفوذ امنیتی آسیب پذیر است؟ اگر هست، چگونه؟

آیا تاکنون به واژه‌هایی مثل SIP سیپ , VLAN , یا TLS برخورد کرده اید؟ نه تا هنگامی‌ که بصورت فعال در VoIP ویپ در جستجوی اطلاعات بوده باشید. بیشتر مردم اصلا این اختصارات را نمی‌دانند. اما سازمان‌ها نگران سیستم‌های تلفنی VoIP ویپ خود هستند.
زمانی که تکنولوژی VoIP ویپ برای اولین بار اجرا شد، بزرگترین نگرانی‌ها از بابت کیفیت و قابل اعتماد بودن آن بود.

ادامه مطلب

و مزایای مرکز تلفن سانترال و مرکز تلفن سانترال تحت شبکه پاناسونیک

حقایق، انواع و مزایای مرکز تلفن سانترال و مرکز تلفن سانترال تحت شبکه پاناسونیک

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک دارای ویژگی‌های بسیار سودمند برای شرکت شما است. در واقع دارای سیستم کنترل تماس قدرتمند و کارکرد مدیریت هزینه اقتصادی هستند.
با مرکز تلفن سانترال تحت شبکه پاناسونیک شما می‌توانید تماس‌های خود را بر روی اینترنت بفرستید. این مجموعه مرکز تلفن سانترال پاناسونیک از VoIP (صدا بر روی پروتکل اینترنت) استفاده می‌کند و شما لازم نیست از ارائه دهنده تلفن برای برقراری تماس استفاده کنید.

ادامه مطلب

VoIP

ویپ VoIP چگونه می تواند به مشاغل حمل و نقل کمک کند ؟

هر شرکت حمل و نقلی که ناوگانی از خودرو و راننده دارد به سیستم اعزام نیازمند است . سیستم به اجرای رزرو دستی و خودکار ، تعیین راننده و ردیابی آنها در همان لحظه احتیاج خواهد داشت .
TaxiCaller نمونهء خوبیست که در این حرفه معروف است . خدمات آنها قسمت های بسیاری دارد که شامل اپلیکیشن برای راننده و مسافر ، سیستم اعزام ، رزرو آنلاین و حتی سرویس کامل مدیریتی می باشد .

ادامه مطلب

PBX تلفن سانترال پاناسونیک

PBX تلفن سانترال پاناسونیک چیست و چگونه کار می کند؟

سیستم PBX تلفن سانترال پاناسونیک یکی از راه های ارتباطی برای شرکت ها و سازمان هاست که از طریق آن می توان تماس های داخل سازمانی را بدون هزینه و یا اتلاف وقت برقرار نمود. این ساختار متشکل از یک خط و ایستگاه های وابسته است که توسط یک سرویس فراهم کننده ارتباطات پشتیبانی می شوند.

ادامه مطلب

تفاوت میان ویپ (voip)و سیپ (sip) چیست؟

تفاوت میان ویپ (voip) و سیپ (sip) چیست؟ (بخش دوم)

به منظور تعيين نحوه انتقال پيام بين سخت افزارها از يك سري مجموعه قوانين(پروتكل) در آنها استفاده مي‌شود. سیپ Sip مخفف عبارت Session Initiation Protocol به معنای پروتکل آغاز جلسه بوده و استاندارد صنعتی است که در ویپ (Voip) استفاده می‌شود. درواقع صدا و ویدئو توسط پروتکل‌های دیگر حمل می‌شود و Sip بخش مدیریت تماس‌ها را به عهده دارد.

ادامه مطلب

تفاوت voip و sip

تفاوت میان ویپ (voip)و سیپ (sip) چیست؟

قبل از اینکه شما برای سیستم کسب‌وکار خود تصمیم‌گیری کنید به تفاوت‌های دو فناوری ویپ VoIP و سیپ SIP توجه داشته باشید. زمانی افراد در مورد تفاوت‌های ویپ VoIP و سیپ SIP می‌پرسند که قصد استفاده از این دو نوع فناوری را داشته باشند و بدانند کدام‌یک برای شرکت آن‌ها بهتر است؟متأسفانه مقایسه ویپ VoIP و سیپ SIP کار درستی نیست زیرا دو فناوری جدا از هم و متفاوت هستند. ویپ Voip مخفف عبارت Voice over Internet Protocol به معنای پروتکل انتقال صدا بر روی اینترنت است . به‌طور خلاصه به فناوری اشاره دارد که به سیگنال‌های صوتی اجازه انتقال از طریق اینترنت را می‌دهد. هم‌چنین این فناوری به نام‌های تلفن‌های پهنای باند، تلفن‌های اینترنتی و نام‌های دیگر شناخته می‌شود. مهم نیست شما از چه فناوری یا سخت‌افزار و نرم‌افزاری استفاده می‌کنید. به خاطر داشته باشید تماسی که از طریق اینترنت انجام شود ویپ VoIP نامیده می‌شود.

ادامه مطلب