آموزش, اطلاع رسانی, تلفن بیسیم, تلفن بیسیم, سانترال

5 دلیل که چرا کسب و کارها، تلفن های VoIP با وای‌فای را انتخاب می کنند

سیستم تلفن های VoIP ویپ با وای فای

همانطور که تکنولوژی پیشرفت می کند، مشتریان بیشتر از همیشه از شما انتظار و درخواست دارند. بنابراین، تحرک برای بسیاری از مشاغل، چه کوچک و چه بزرگ تبدیل به کلید موفقیت شده است. در همین جاست که VoIP ویپ بی سیم وارد بازی می شود.

اگر شما مشغول بحث بر سر این هستید که بدون سیم کار کنید یا نه، حتما این پست را نگاه کنید زیرا ما دلایلی را که مشاغل سیستم تلفن های VoIP ویپ با وای فای را انتخاب می کنند پوشش می دهیم .

1 : هرجا که هستید متصل باشید

تا زمانی که یک سیستم WLAN وجود داشته باشد که برای اتصال تلفن های IP  اتصال به اینترنت را فراهم کند ، هرجای دنیا که هستید می توانید از طریق سرویس VoIP  تماس برقرار کرده یا دریافت نمائید .

تلفنهای وای فای همچون Grandstream’s GXP 1750 W  یا Spectralink’s 8440  به کاربران این امکان را می دهد که تا زمانی که  یک سیستم WLAN ( شبکه بی سیم دسترسی محلی ) وجود داشته باشد که برای اتصال تلفنهای IP  اتصال به اینترنت را فراهم کند ، از طریق سرویس  VoIP در هر نقطه از جهان تماس برقرار کرده یا دریافت نمایند .

فروشنده های شما برای ملاقات با مشتریان نیاز به صندلی ندارند و کارمندان دور شما می توانند درست مثل زمانی که بطور فیزیکی در یک اتاق ملاقات یا دفتر هستند، بطور موثر همکاری نمایند .

2 : استفاده آسان

اکثر تلفن های مجهز به وای فای نقاط دسترسی را اسکن می کنند و به هر کدام که قویترین سیگنال  را داشته و نیاز به تائید از طریق رابط وب نداشته باشد متصل می شوند .

هر کس که می داند چگونه از یک تلفن همراه استفاده کند می تواند به آسانی و به سرعت یک تلفن مجهز به وای فای را مدیریت نماید . بیشتر تلفنهای مجهز به وای فای نقاط دسترسی را اسکن می کنند و به هر کدام که قویترین سیگنال  را داشته و نیاز به تائید از طریق رابط وب نداشته باشد متصل می شوند . شما می توانید تلفن مجهز به وای فای خود را به سرعت راه اندازی و استفاده نمائید .

3 : همان راحتی، قیمت کمتر

از آنجائی که سرویس VoIP  از ارتباط اینترنتی موجود استفاده می کند ، شما قادر خواهید بود از قیمتهای پایین و غیر متغیر سرویس VoIP جهت برقراری تماس از و به هر نقطه در جهان استفاده نمائید .

آیا نیاز به متحرک بودن دارید اما نمی خواهید قبض های هنگفت تلفن همراه را بپردازید ؟ تلفنهای VoIP  مجهز به وای فای راه حل مشکل شماست . از آنجائی که سرویس VoIP  از همان ارتباط اینترنتی که از قبل داشته اید استفاده می کند ، شما قادر خواهید بود از قیمتهای پایین و غیر متغیر سرویس VoIP جهت برقراری تماس از و به هر نقطه در جهان استفاده نمائید

4 : تمام ویژگیها در نوک انگشتان شما

ویژگی هائی همچون شماره گیری سریع، هدایت تماس، انتظار تماس، تماس کنفرانسی و دیگر ویژگی ها را می توان با کیفیت استثنائی صدا و متحرک بودن ارائه نمود .

بسیاری از تلفن های مجهز به وای فای امروزی به کار بر این اجازه را می دهند که از همان ویژگی های تلفن های آنالوگ یا VoIP  رو میزی بهره ببرند . ویژگی هائی همچون شماره گیری سریع ، هدایت تماس ، انتظار تماس ، تماس کنفرانسی و دیگر ویژگی ها را می توان با کیفیت استثنائی صدا و متحرک بودن ارائه نمود . شما مجبور نخواهید بود بخاطر در حرکت بودن ویژگی هائی را که دوست دارید فدا کنید

5: امنیت بیشتر

تلفن های مجهز به وای فای مثل Spectralink’s 8440  بابت اینکه کارکنان شما چگونه ارتباط برقرار می کنند به شما اختیار کامل میدهد.

بجای اینکه بگذارید کارکنان شما برای کار از تلفن همراه خود که سرشار از حفره های امنیتی هستند استفاده کنند ، تلفن های مجهز به وای فای مثل Spectralink’s 8440  بابت اینکه کارکنان شما چگونه ارتباط برقرار می کنند به شما اختیار کامل میدهد .  این موضوع مخصوصا برای بیمارستان ها و مراکز درمانی اهمیت دارند  که در آنها ارتباط می تواند حاوی اطلاعات حساسی همچون سابقهء درمانی بیمار و غیره باشد .

 

یک انتخاب معروف دیگر در مورد VoIP بدون سیم ، تلفن های DECT می باشد که سیگنالی را از طریق ایستگاه اصلی دریافت می کند که جهت ارسال یا دریافت تماس به سرویس تلفن متصل می شود .

تلفن‌های DECT همچون تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGD532 , تلفن بیسیم پاناسونیک  KX-TG3752 و   تلفن بیسیم پاناسونیک  KX-PRX120 

معروفیت VoIP بدون سیم هر روز در حال رشد است ، همانگونه که مشاغل بیشتری به دنبال راحتی در تحرک با قیمت پایین VoIP هستند. عقب نمانید. اگربرای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام تلفن بدون سیم VoIP برای شما از همه بهتر است نیاز به کمک دارید ، راهنمای رایگان VoIP بدون سیم را دانلود کرده یا به آسانی گوشی تلفن خود را برداشته و همین حالا با مشاوران VoIP به شمارهء ۳۳۹۵۶۰۲۶-۰۲۱ تماس بگیرید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *