آموزش, اطلاع رسانی, تلفن بیسیم, تلفن بیسیم, سانترال, سانترال

سیستم PABX – راهکاری برای سازمان

pabx panasonic

PABX سیستم خودکار انتقال تماسی است که درون یک شرکت خصوصی استفاده می شود . PABX بصورت گسترده به معنی سیستم خصوصی انتقال خودکار ارتباطات می باشد .

شرکت های ارتباطی بصورت رایج از سیستم خصوصی انتقال خودکار ارتباطات (PABX) استفاده می کنند ، زیرا به فردی که از بیرون تماس گرفته اجازهء دسترسی از طریق یک شماره به چندین خط را می دهد .
این موضوع برای مراکز تماس و دیگر سازمان ها بسیار پرفایده است و آنها را ممکن می سازد که از طریق یک شمارهء دسترسی واحد ، خدمات خود را ارائه دهند .
در سراسر دنیا بسیاری از وب سایت های آنلاین وجود دارند که برای مشاغل مختلف خدمات نصب سیستم PABX را ارائه می دهند . سیستم خصوصی انتقال خودکار ارتباطات (PABX) بهترین راهکار شغلی می باشد که منافع فوق العاده ای را سبب می شود .

 

pabx panasonic

مزایای نصب خدمات PABX از قبیل :

 1. مقرون به صرفه : سیستم خصوصی انتقال خودکار ارتباطات (PABX) در صرفه جوئی پولی بسیار مفید است زیرا از فن آوری VoIP استفاده می کند .
  فن آوری VoIP باعث صرفه جوئی در برقراری تماس های طولانی یا بین المللی در شغل شما می شود .
 2. انعطاف پذیر : سیستم PABX انعطاف پذیرترین است ، و در این مورد ، افزودن ، به روز رسانی و تبدیل آن به حالت فایل در کامپیوتر شما بسیار آسان شده است .
  این مورد از نوع سنتی PABX که پیشتر عموما به سخت افزار جدیدی نیاز داشت بسیار بهتر است . سیستم PABX باعث می شود جابجایی دفتر و کارگاه های شغلی شما بسیار ساده و آسان شود .
 3. مدیریت ساده : مورد اصلی که بر روی رشد سازمان تاثیر می گذارد ارتباطات است ، اما PABX برای مشکلات ارتباطی در سازماندهی شغلی راهکاری کامل است .
  سیستم خصوصی انتقال خودکار ارتباطات (PABX) به نرم افزار احتیاج ندارد و می تواند به کمک کامپیوتر موجود در کارگاه نصب شود . برای نصب این سیستم در محیط شغلی ، تنها به مقداری دانش ابتدائی در کامپیوتر و شبکه احتیاج دارید.
 4. سیم کشی کمتر : سیستم خصوصی انتقال خودکار ارتباطات (PABX) روی شبکهء VoIP کامپیوتر استفاده می شود که به همین دلیل سیم کشی بسیار کمتری بکار رفته و باعث می شود کار کردن با سیستم PABX آسان تر گردد .
 5. کاربری آسان : سامانهء تلفن در سیستم خصوصی انتقال خودکار ارتباطات (PABX) کاملا مبتنی بر کامپیوتر بوده و می تواند به آسانی و بدون نیاز به هیچ کمکی مدیریت شود . این سامانه تسهیلات انتقال تماس ساده ای را فراهم می سازد .
  این سامانه کاربر پسند بوده و تمامی تماس ها در یک محل ذخیرهء اینترنتی جمع آوری می شود .
 6. کنترل مرکزی : این سیستم از طریق یک شماره ، دسترسی به بسیاری از تماسها را فراهم می کند .
  این موضوع مشکل فهرست طولانی از تماسهای تلفنی مشخص را کاهش می دهد . سیستم PABX باعث راحت تر شدن ارتباطات داخلی برای کارائی بهتر در کار می شود .

سیستم PABX بسیاری فواید و مزایای دیگر دارد ، و اگر شما قصد دارید شغل خود را روان تر نمائید ، می توانید خدمات نصب PABX در تهران را بررسی کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم PABX ، با شماره های ۳۳۹۵۶۰۲۶ ، ۳۳۱۱۹۳۹۷ و یا ۳۳۹۰۱۸۸۱ تماس حاصل نمائید

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *