سانترال

سیستم های سانترال-تلفن های سانترال و کارت سانترال پاناسونیک

PANASONIC CENTRAL

امروزه شاهد تحول و دگرگونی در زمینه فن آوری مخابرات و اطلاعات IT هستیم. همچنین محیط های اداری ما در حال تغییر هستند تا قابلیت و کارایی بیشتری داشته باشند و با وجود اینترنت ارتباط تلفنی رکن اولیه ارتباطات در شرکت ها و موسسات می باشد.مراکز تلفن سانترال یا مرکز تلفن خصوصی ( PBX ) اصل اولیه ارتباط تلفنی در شرکت ها و موسسات  می باشد. سیستم های سانترال پاناسونیک به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند حداکثر بهره را از این تغییرات حاصل نموده و با ارایه محصولات مدرن و بسیار جدید کلیه نیازهای مشتریان را برآورده کنند.

راه حل های کامل PBX :

راه حل های شبکه ای 

کلیه مشاغل و حرفه ها قادرند از یک سیستم شبکه ای قابل اعتماد, کم هزینه در شبکه داخلی شرکت با کاربری آسان بهره مند شوند.ویژگی های چون خطوط Voice Over-IP ,  E&M قادراست بطور قابل ملاحظه ای هزینه ها را کاهش دهد و با استفاده از شبکه داخلی شرکت دسترسی آسان را برای کارکنان فراهم آورد.سیستم KX-TDE/TDA/NS با قابلیت پشتیبانی پروتکل QSIG این امکان را به شما می دهد تا برقراری ارتباط داخلی بین چندین مکان مجهزبه PBX یک سیستم بزرگ مجازی تلفن ایجاد کنید و به عملکردهای پیشرفته تری دسترسی داشته باشید.

راه حل های پیام

سیستم پیام گذاری پاناسونیک قابلیت چند زبانه و کارایی بالایی را در اختیار شما می گذارد. بطوریکه می توانید به مشتریان خود سرویس مطلوبی ارایه کنید. همچنین شما از مزایای سیستم پیام گیری که بطور اتوماتیک کار می کنند و شما در طول 24 ساعت شبانه روز آگاه می کند بهره برده و مهم تر از همه قادر خواهید بود که در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید.سیستم پیام گیری پاناسونیک در واقع به معنای راحتی بیشتر برای شما و رضایت کامل برای مشتریانتان می باشد.

ارایه صورت حساب به صورت کامل و یا کاربرد در هتل 

سیستم های PBX پاناسونیک برای شرکت هایی که در زمینه هتلداری فعالیت دارند . وسیله ارزشمندی برای بهبود بهره وری و ارایه سرویس به مشتری می باشد. این سیستم ها عملکرد مربوط به امور داخلی هتل با ویژگی هایی مانند کنترل ورود و خروج , تماس برای بیدار شدن و غیره را فراهم می کنند. همچنین این سیستم ها را می توان به صندوق حسابداری و نشانگرهای نوری پیام روی تلفن های اتاق مرتبط کرد, و عبارتند از :

کنترل ورود / خروج

تنظیم زنگ تلفن برای بیدار شدن / حذف کردن / تایید / زنگ خطر

اطلاعات مربوط به وضعیت اتاق

روشن و خاموش شدن نشانگر نوری پیام

صورت حساب تلفن

تنظیم و پاک کردن نام و شماره داخلی

مدیریت مراکز تماس کم ظرفیت

پاناسونیک با ارایه سیستم های PBX موجب می شود که محیط کاری شما متفاوت به نظر برسد و ویژگی های مدیریت تماس هوشمند این سیستم ها باعث بهبود کارایی شده و رضایت مشتریان شما را افزایش می دهد و همچنین تصویری زیباتر در محیط کارشما نمایش می دهد. استفاده از سیستم توزیع منظم تماس ( UCD ) کلیه تماس ها را در بین تعدادی از شماره های داخلی کارکنانتان برای پاسخگویی توزیع می کند.چنانکه همه کارکنان مشغول باشند, این سیستم به عنوان یک مسول پذیرش عمل می کند و برای شخص تماس گیرنده پیام صوتی به زبان دلخواه پخش می کند. یک مدیر مسول قادر است وضعیت تماس ها را از روی صفحه نمایش  LCD تلفن دیجیتال مشاهده کند و از فاکتور زمان برای استفاده در تصمیم گیری های مدیریتی بهره جوید.

عملکردهای مراکز تماس داخلی

توزیع تماس به داخلی آزاد

الویت تماس گیرنده ( VIP )

پیام های صف انتظار

پیغام نوبت ( Wrap -Up )

خاتمه دادن به تماس

فهرست ورود و خروج از سیستم

راه کار بی سیم ( DECT )

سازگاری بی سیم سیستم های مخابراتی پاناسونیک کارایی برتر با تحرک بیشتر و قدرت ارتباطی که فراتر از محیط اداره می باشد, در مکانهایی مانند کارخانه ها و انبارها به پرسنل شما امکان حضور در حال حرکت را می دهد. در نمایندگی های اتومبیل و دیگر اداراتی که از لحاظ مکانی گسترده هستند, امکان پاسخگویی به مشتریان سرعت می بخشد. این سیستم دیجیتال جدید به شما اجازه می دهد به سرعت به درخواست مشتریان جواب دهید و از فرصت های تجاری حداکثر استفاده را ببرید.

یکپارچگی با تلفن همراه 

تلفن همراه را می توان به عنوان یک داخلی سانترال تعریف نمود. تلفن همراه عضوی همانند یک گوشی بی سیم مجازی کارخواهد کرد و دارای یک شماره داخلی 3 الی 5 رقمی خواهد بود. تماس های ورودی به تلفن همراه کارمندان منتقل می شود بدون آنکه نیازی به سرویس ( دنبال من بیا ) باشد. وظایف کاری بدون اشکال در خارج از اداره انجام می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *