آموزش, اطلاع رسانی, تلفن بیسیم, تلفن بیسیم, سانترال, سانترال

راه حل های مناسب برای حل موضوعات تجاری متناسب با نوع شغل (بخش اول)

راه حل پاناسونیک در مشاغل

مراقبت سلامت

پاسخ فوری با ارتباط بدون خط اتصال


در زمینة پزشکی، روش های ارتباطی باید تحت هر شرایطی پاسخی ایمن و فوری را فراهم سازند. طبیعتا، این موضوع تلفن هائی که توسط دکترها به هر جا که می روند حمل می شوند، و اتصال به دستگاههای ویدئویی برای ارتباط تغییر پذیر بین دکتر و بیمار را شامل می شود

 

راه حل پاناسونیک در زمینة پزشکی

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

راه حل پاناسونیک برای مشاغل اتصال بدون خط با خدمات DECT

  • امکان تحرک عالی

برند DECT ساخت خود پاناسونیک دارای ویژگی انتقال خودکار است ، که به شما اجازه می دهد که مکالمات را حتی زمانی که کارکنان در حال حرکت در اطراف هستند، بدون خط اتصال به یکدیگر وصل کنید. با تلفن‌های IP و تکرار کننده ها، شما می توانید دامنۀ پوشش تلفن را آزادانه گسترش دهید .
امکان پیام نوشتاری ساده نیز برای ارتباط راحتتر بین دکترها و مراقبت کننده ها وجود دارد .

  • بدون نیاز به دست

صنعت مراقبت از سلامت عموما برای استفاده نیاز به هر دو دست دارد ، پس اینگونه ارتباط هنگام در دست داشتن تلفن دشوار می شود . دستگاههای DECT با برنامهء درون ساخته شدهء بلوتوث مکالمات بدون دست هنگام کار کردن را ممکن ساخته، منجر به بهتر شدن بهره وری در کار می شود . دستگاههای DECT با وزن سبک (88 گرم) میتوانند به آسانی توسط مراقبان حمل شوند.

  • مقاومت

مدل IP65 دارای ویژگی مقاومت در برابر آب و گرد و خاک می باشد . نیازی نیست که دکترها و مراقبین هنگام صحبت کردن با تلفن نگران محیط باشند .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

 سیستم پیجینگ برای ارسال به چندین کارمند

با دارا بودن سیستم پیجینگ برای ارسال به چندین کارمند در صنعت خدمات سلامت ، عموما لازم است برای پشتیبانی اورژانسی با چندین خدمه تماس گرفته شود. با استفاد از ویژگی پیجینگ، شما می توانید برای چندین خدمه اعلان صوتی ارسال کنید. اعلان شما توسط بلندگوهای داخل تلفن یا بلندگوهای خارجی شنیده خواهد شد.


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

خدمات نظارتی

وسایل مراقبت سلامت محدود به فضائی همچون اتاق های نگهداری دارو هستند . دوربین و تلفن IP سری KX-NTV می توانند به عنوان افرونهء PBX کار کنند .

شما می توانید با استفاده از این دستگاهها ، خدمات نظارتی ساده ای را ایجاد کنید . سری KX-NTV دارای ویژگی حسگر حرکتی و صدا می باشد و زمانی که موردی را در انبار بیابد می تواند از طریق تماسهای تلفنی یا ایمیل اطلاع رسانی نماید .

اگر شما پایانهء ارتباط ویدئویی KX-HDV 430 و تلفن KX-NTV را نصب نمائید ، می توانید یک سیستم کنترل ورود درست کنید . شما می توانید مراجعین پشت ورودی را از طریق صفحه نمایش تلفن رومیزی دیده و سپس با فشردن دکمهء شماره گیری روی تلفن تصویری قفل درب را باز کنید .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

افزونگی

پلتفرم های ارتباطی در صنعت مراقبت سلامت نباید از کار بیافتند . زمانی که سیستم اولیه از کار افتاده باشد ، PBX  ثانویه بصورت خودکار ارتباط را حفظ می نماید .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

کنترل دستگاه تقویت خارجی

دستگاه های حسگر خارجی همچون آژیر خطر، فراخوان پرستار و دود یاب ها نیز میتوانند به این دستگاه متصل شوند .

 


محصولات و خدمات توصیه شده:

 مغازه های خرده فروشی

دستگاه های نظارتی و  ارتباطی ایمن

فروشگاه هائی که مشاغل و حدمات مختلفی را ارائه می کنند به اقدامات ارتباطی وسیعی نیاز دارند . خدمات Biz Com  پاناسونیک ابتدا از طریق تنظیمات راحت سیستم ، این امکان را فراهم می سازد

راه حل پاناسونیک در مشاغل

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

افزایش بهره وری با خدمات DECT

 

  • امکان تحرک فوق العاده

برند DECT پاناسونیک دارای ویژگی انتقال خودکار می باشد که به شما اجازه می دهد حتی زمانی که کارمندان در حال حرکت به اطراف هستند ، بصورت یکپارچه مکالمات را به یکدیگر متصل نمائید .

شما می توانید با استفاده از ایستگاههای سلولی IP و تکرار کننده ها ، بصورت آزادانه منطقۀ پوشش تلفن را گسترش دهید . برای ارتباط راحتتر و به منظور مکاتبات سریع بین کارکنان ، پیام متنی ساده نیز امکان پذیر می باشد .

  • بدون نیاز به دست

عموما در فروشگاه ها نیاز به استفاده از هر دو دست می باشد ، به همین دلیل کارکنان مجبورند هنگام صحبت با تلفن کار خود را متوقف کنند که بر روی بهره وری ناثیر می گذارد .

دستگاه های DECT همراه با سیستم بلوتوث داخلی مکالمات بدون نیاز به دست هنگام کار کردن را ممکن می کنند که منجر به بهبود بازده کار می شود .
دستگاه های سبک وزن DECT دارای قابلیت حمل آسان توسط می باشد .

  • مقاومت

یک دستگاه مدل IP65 دارای ویژگی ضد آب و غبار می باشد . نیازی نیست که کارکنان فروشگاه هنگام صحبت کردن نگران محیط اطراف خود باشند .

  • کاهش صدا

دستگاه های DECT پاناسونیک دارای ویژگی کاهش صدا می باشند . کارکنان حتی در محیط های پر سر و صدا نیز می توانند بدون استرس به مکالمهء خود ادامه دهند .

  • پیج کردن

بلندگوهای خارجی می توانند به دستگاه PBX سامسونگ متصل شوند . شما می توانید با استفاده از این ویژگی ، سیستم اعلانی را جهت پخش کردن پیام در طیقهء خربد درست کنید .

این موضوع زمانی که برای صندوق دار درخواست نیروی کمکی می شود ، یا جهت اعلام خرید های با مدت محدود کارآمد می باشد .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

مشتری خود را با پاسخ فوری راضی نمائید

یک تلفن IP می تواند به عنوان افزونهء PBX کار کند ، و شما نیز می توانید برای هر پرسشی دکمهء دلخواه خود را درست کنید . اگر یک مشتری دکمه را روی تلفن فشار دهد ، به کسی میرسد که مسئول آن محصول است .

با استفاده از این ویژگی ، نیازی نیست که تعداد زیادی از کارکنان را در طبقهء خرید قرار دهید ، اما مشتریان می توانند بطور مستقیم به فروشندهء مربوطه دسترسی پیدا کنند .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

شبکهء چند مکانی برای خدمات مرکزی در فروشگاه های زنجیره ای

شبکهء چند مکانی برای چندین PBX در شعب فروشگاه ها امکان پذیر است . از طریق این ویژگی ، چندین PBX بعنوان یک تبادل تلفنی واحد عمل می کنند . تماس های دریافتی را می توان به آسانی منتقل نمود .

تمام تماس ها و انتقال تماس ها بین موقعیت اشخاص بدون هزینه می باشند .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

خدمات یکپارچه با دوربین و تلفن IP

دوربین و تلفن IP سری KX-NTV می توانند به عنوان افرونهء PBX کار کنند . شما می توانید با استفاده از این دستگاهها ، برای محیط های ممنوعه همچون انبار ها ، خدمات نظارتی درست کنید .

سری KX-NTV دارای ویژگی حسگر حرکتی و صدا می باشد و زمانی که موردی را در انبار بیابد می تواند از طریق تماسهای تلفنی یا ایمیل اطلاع رسانی نماید . همچنین میتوان از راه دور و به وسیلهء برنامهء نصب شده روی گوشی هوشمند اموال را نظارت کرد .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

کنترل دستگاه تقویت خارجی

 

دستگاه های حسگر خارجی همچون آژیر خطر، فراخوان پرستار و دود یاب ها نیز میتوانند به این دستگاه متصل شوند .


محصولات و خدمات توصیه شده:

 


 

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *