آموزش, اطلاع رسانی, تلفن بیسیم, تلفن بیسیم, سانترال, سانترال

راه حل های مناسب برای حل موضوعات تجاری متناسب با نیازهای شغلی (بخش سوم)

Panasonic

نظارت

مدیریت یک برند برای نظارت و ارتباط

پاناسونیک میتواند خدمات کامل نظارتی از دفاتر کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ را ارائه کند . از طریق پلتفرم های مدیریت نظارت و ارتباط با یک برند ، شما می توانید پروسۀ مدیریت زیرساخت ها را تسهیل کنید . دستگاه های دوربین IP نیز بعنوان افزونۀ PBX کار می کنند که ارتباط یکپارچه را ممکن ساخته و باعث کاهش هزینه ها می شود

مدیریت یک برند برای نظارت و ارتباط

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

راه حل پاناسونیک برای مشاغلراه حل نظارتی برای دفاتر کوچک

 

دوربین و درب باز کن های IP سری KX-NTV پاناسونیک می توانند بعنوان افزونۀ PBX کار کنند . با استفاده از این دستگاهها ، شما می توانید خدمات سادۀ نظارت بر دفتر را تشکیل دهید . سری KX-NTV دارای ویژگی تشخیص حرکت و صدا می باشد که می تواند در صورت تشخیص هر موردی در دفتر شما ، از طریق تماس تلفنی یا ایمیل شنا را مطلع نماید . اگر شما دستگاه ارتباط تصویری KX-HDV430 و درب باز کن KX – NTV 160 IP را نصب کنید ، می توانید از این سیستم بعنوان سیستم کنترل ورود استفاده نمائید . با نصب درب بازکن شخص ثالث ، شما می توانید بوسیلۀ پایانۀ تصویری KX-HDV430 مراجعه کنندگان را پشت درب دیده و با فشردن دکمه در را باز کنید .


راه حل پاناسونیک برای مشاغلخدمات نظارت برای شرکت ها

 

پایانۀ ارتباط تصویری KX-HDV430 پاناسونیک می تواند با دوربین های مدار بستۀ پاناسونیک نرکیب شود . اگر ملک شما بزرگ است و در آن دوربین های مدار بستۀ حرفه ای نصب کرده اید ، می توانید حتی از راه دور ملک خود را از طریق پایانۀ تصویری KX-HDV 430 تحت نظر داشته باشید . شما می توانید یا نظارت بر ملک خود از طریق صفحات نمایش روی میز ، از وقوع هر گونه مورد اضطراری در ملک خود جلوگیری نمائید .


محصولات و خدمات توصیه شده:

 


 

عملیات خدمت تلفنی

مرکز تماس درون سازمانی، رضایت مشتری را بهبود می بخشد 

مشتری ها همیشه به پاسخ گوئی فوری احتیاج دارند . تماس تلفنی همچنان رسانۀ ارتباطی اصلی بین مشتریان و مشاغل است . شما می توانید بهره وری هر یک از کارمندان خود را از طریق تجسم داده های تماس تلفنی آنها مدیریت نمائید . پاناسونیک می تواند ویژگی های مرکز تماس کاملی را از خدمات سادۀ درون ساخت گرفته تا خدمات شرکتی فراهم نماید .

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

ویژگی های مرکز تماس درون ساخت

 

سری KX-NS دارای ویژگی های مدیریت تماس درون ساخت زیر را دارا می باشد . با بکارگیری این ویژگی ها ، شما می توانید بدون خرید هیچ دستگاه بیرونی اضافه ای ویژگی مرکز تماس ساده ای را راه اندازی کنید .

ویژگی های مرکز تماس درون ساخت

– اعلام نوبت
– پاسخگوئی تماس به صورت گروهی
– ضبط خودکار
– گزارش توزیع خودکار تماس ( Automated Call Distributor )
– پشتیبانی از ذخیره سازی متصل به شبکه ( Network-Attached Storage )

ویژگی های مدیریت بهره وری کارکنان

سری KX-NS پس از نرم افزار نسخۀ 6 ، دارای ویژگی جدیدی می باشد : ” مدیریت بهره وری کارکنان ” .

  • ثبت زمان ورود و خروج
    شما می توانید به وسیلۀ مدیریت بهره وری کارکنان ، ببینید که هر کارمند چه زمانی روز کاری خود را شروع و به پایان می رساند .
    کارمندان می توانند به تلفنهای پاناسونیک ، تلفنهای SIP (Session Initiation Protocol ) یا گوشی های هوشمندی که به برنامۀ SIP مجهز هستند وارد شده و یا از آنها خارج شوند . مشکلات حضور در محل کار را به سرعت شناسائی نموده و آنها را برطرف نمایند .
  • نظارت بر فعالیت تلفنی
    امروزه کارکنان در حال حرکتند و محل کارها بیشتر و بیشتر به حاشیه رانده می شوند . چه در بین طبقات و چه در سطح شهر ، مدیریت بهره وری کارکنان به شما اجازه می دهد که فعالیت تلفنی آنها را دیده و اطلاعات را برای تجزیه و تحلیل های آینده ذخیره کنید .

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

خدمات مرکز تماس شرکتی

 

دستگاه PBX پاناسونیک می تواند با برنامه های مرکز تماس اشتراکی ترکیب شود . شما می توانید با استفاده از برنامۀ اشتراکی پاناسوتیک مرکز تماس خود را با ویژگی های مورد علاقۀ خود تنظیم نمائید .


محصولات و خدمات توصیه شده:
دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS1000

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS1000


 دفتر کار مجازی

محل کار انعطاف پذیری را انتخاب کرده و هر زمان متصل شوید.

برای کسانی همچون افرادی که در دفاتر خانگی از راه دور کار می کنند ، وظایف ارتباطی و هزینه ها باید به کمترین حد کاهش یابد . دستگاه PBX پاناسونیک امکان کنترل سرورهای داخل دفتر اصلی از راه دور را فراهم می کند . این امر به کارکنانی که در مخل های دور هستند اجازه می دهد تا از طریق افزونه های تلفنی ارتباط برقرار کنند .

دفتر کار مجازی

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

راه حل پاناسونیک برای مشاغل

درگاه درون ساخت تقویت رسانه

 

سری KX-NS پاناسونیک دارای ویژگی درگاه درون ساخت تقویت رسانه می باشد که باعث می شود برقراری ارتباط با پایانۀ محلی که دور است بدون نصب PBX دیگری در آن محل امکان پذیر باشد . شما می توانید با استقاده از این ویژگی در دفتر خانگی یا محلی دور دفتری مجازی درست کنید .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

ارتباط تصویری محل دور

پایانۀ ارتباط تصویری KX-HDV430 می تواند به عنوان افزونۀ PBX کار کند .شما می توانید با استفاده از این پایانه ، از طریق صفحه نمایش رو میزی محل دفتر خود را از راه دور بررسی نمائید . همچنین با نصب دوربین KX-NTV 150 IP با ویژگی درون ساخت تشخیص حرکت و صدا و در صورتی که دوربین IP موردی را تشخیص دهد می توانید ایمیل یا اعلان تماس تلفنی دریافت کنید .


راه حل پاناسونیک برای مشاغل

یکپارچه سازی گوشی هوشمند

 

شما می توانید با نصب برنامۀ موبایل SIP با برند پاناسونیک ، از گوشی هوشمند خود به عنوان افزونۀ شرکت استفاده کنید . نرم افزار تماس اینترنتی موبایل دارای ویژگی ازسال پیام می باشد ، حتی زمانیکه برنامه در حال اجرا نیست . بنابراین زمانی که دور از دفنر خود هستید هیچ تماس مهمی از جانب مشتری را از دست نخواهید داد .


محصولات و خدمات توصیه شده:

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *